Anime and manga world
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Love hina manga

Goto down

Love hina manga Empty Love hina manga

Příspěvek pro Shikari no Sango Wed Jun 11, 2008 10:06 pm

Mno ako prve som si pozrel Love hina anime, a az potom manga...keby to urobim naopak, tak anime asi nedopozeram :D
pretoze manga je take dobre...Dokonale som sa vcitil do toho,jeden den od rana 7:00 do 23:00 vecer som len cital a nerobil nic ine,tak brutalne ma to vtiahlo,citil som sa ako keby som bol tam medzi nimi, a ked som si tak medzi tym uvedomil ze som hladny a treba aj jest, odisiel som 1 meter od pc, to bolo ako krute uvedomenie si ze ja v tom pribehu niesom a ze mam vlastny zivot :D

When i first saw it, i was like Love hina manga 35181 ,then after few hours, it was just Love hina manga 55271 ,there were situations that nearly made me Love hina manga 387853 , and at the end,i was like Love hina manga 235599 , but when i realized there is no more of it, i was Love hina manga 436412 and i nearly Love hina manga 198963



Sice je to jedine Manga ake som kedy precital, mozem s istotou povedat ze jeho kvalita je vysoko nad nami...A dokonca som na mnohich medzinarodnych forach nasiel Love Hina na prvom mieste manga ratingov....

Takze odporucam pre vsetkych!! Grab it! Read it! Live it! enjoy it!
Shikari no Sango
Shikari no Sango
Člen
Člen

Male Poeet p?íspivku : 9
Age : 35
Najobľúbenejšie Anime : Naruto
Najobľúbenejšia postava z anime : Shikamaru
Registration date : 11. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru