Anime and manga world
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Akú postavu milujete/máte radi?

5 posters

Goto down

Akú postavu milujete/máte radi? Empty Akú postavu milujete/máte radi?

Příspěvek pro henyhai Wed Mar 12, 2008 9:31 am

Ja milujem postavy (teraz iba chlapov,k? Akú postavu milujete/máte radi? 432962 ) ktore vyzeraju ze su zle,tvaria sa tak a robia vsetko preto aby si ten image udrzali .Prikladom je Kyo z FB ... a potom sa postupne menia a ukazuju ze su timi dobrymi .. vacsinou sa zamiluju do hl. hrdinky ..

Mojim milasskom je Ritsuka ... potom Haji a Kyo.. (urobila som z toho taku Top3 .) inak je ich viac... )
henyhai
henyhai
Admin
Admin

Female Poeet p?íspivku : 274
Age : 34
Location : Bratislava Society
Najobľúbenejšie Anime : Tsubasa Chronicle,Naruto,Bleach Death Note ...
Najobľúbenejšia postava z anime : Hagi,Ed,Kyo,Ritsuka,Ichigo,L ...
Registration date : 03. 01. 08

http://henyhai.sblog.cz/

Návrat nahoru Goto down

Akú postavu milujete/máte radi? Empty Re: Akú postavu milujete/máte radi?

Příspěvek pro hakucz Sun May 04, 2008 4:13 pm

Mně se libí postavy jako je Kiddy Grade no prostě krása i Naruto nebo FMP?Fumoffu atd. Akú postavu milujete/máte radi? 235599
hakucz
hakucz
Admin
Admin

Male Poeet p?íspivku : 93
Age : 31
Najobľúbenejšie Anime : Naruto
Najobľúbenejšia postava z anime : Haku
Registration date : 28. 12. 07

http://revenge3.webgarden.cz

Návrat nahoru Goto down

Akú postavu milujete/máte radi? Empty Re: Akú postavu milujete/máte radi?

Příspěvek pro Amarante Thu May 08, 2008 12:18 am

Mne sa rátajú troška zákerácke postavy ;) Väčšinou kladné postavy, povahy ako Hitsugaya, nemám rada príliš Sasuke postavy :)
Amarante
Amarante
Otaku
Otaku

Female Poeet p?íspivku : 44
Age : 34
Najobľúbenejšie Anime : Je ich veľa :))
Najobľúbenejšia postava z anime : Hitsugaya Toushirou-taicho, Yagami Raito
Registration date : 11. 02. 08

http://shiroikarasu.blog.cz/

Návrat nahoru Goto down

Akú postavu milujete/máte radi? Empty Re: Akú postavu milujete/máte radi?

Příspěvek pro Sillmarillion Sun Aug 03, 2008 3:25 pm

Kakashi , Iruka , Shikamaru , skoro cele Akatsuki ale top 3. su:
1.Haku- jeho velmi lutujem Akú postavu milujete/máte radi? 621314
2.Itachi Uchiha- to jaky ***** si moze vyvrazdit rodinu???? Akú postavu milujete/máte radi? 479423
3.Tobi- Tobi je hodnej kluk :) Akú postavu milujete/máte radi? 820196

Takze mam taku Top. 12 :)
Sillmarillion
Sillmarillion
Otaku
Otaku

Female Poeet p?íspivku : 58
Age : 28
Location : hmmmm.... suna????
Najobľúbenejšie Anime : NARUTO
Najobľúbenejšia postava z anime : Sasuke , Naruto , Haku, Itachi..je ich veľa
Registration date : 03. 08. 08

http://iva2223.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

Akú postavu milujete/máte radi? Empty Re: Akú postavu milujete/máte radi?

Příspěvek pro Narayanan Narakumi Eliah Sun Jan 04, 2009 7:57 pm

Mě zajímají spíše postavy u kterých se hned vše neřekne v prvním okamžiku.Ty, co si nechávají něco pro sebe.Popravdě na většině postavách je vždy něco, co mě může zaujmout.
Hned, jako první mě zaujmul Uchiha Sasuke, ale ne kvůli němu samotnému spíš kvůli tomu ,jak vycházel s Narutem.Už dlouho mezi nimi bylo přátelství, domnívám se, že o tom byli náznaky ,třeba při boji Naruta a Sasukeho po cestě k Orochimarovi- chvíle, jak se Naruto a Sasuke drží dvěmi prsty, když ještě byli malý.I přesto , že se navenek hádali v každém z nich právě nejvíc záleželo na tom druhém.Na začátku mě Naruto vůbec nezajímal, byl to agresivní hloupý kluk o ,kterém skoro všechno víme už od začátku ,ale čím déle jsem se na to dívala tím pevněji mi přirostl k srdci.
Haku, chlapec, který má duši čistou jako sníh.Někdo řekne ,že ho lituje, ale on si to tak vybral.Není proč ho litovat ,spíše uznat jeho sílu.
Gaara-přesně ten typ člověka, co mě dokáže upoutat svou tajemností, temností, chladností ,která se však po setkání s Narutem začne vytrácet a umožní tak lehce vklouznout pod další "slupku" postavy.
Hyuuga Neji -mám od dětství slabost pro dlouhé vlasy.A znovu se budu opakovat s tím ,že mě upoutal tajemností,chladností a i on se po setkání s Narutem mění.
Nara Shikamaru- Byl by to pro mě doopravdický přítel.Také si ráda lehnu a mlčky sleduji běžící mraky, jak se mění a mizí.
Hatake Kakashi - získal si mě svým prvním výrokem ,který řekl týmu sedum "můj první dojem z vás je..Nemám vás rád."Vidím v něm postavu unavenou tím , jak ztrácí ostatní.Ale je vidět ,že když si zvykl na tým sedm přestal být tak odtažitý, protože mu přirostli k srdci.
Iruka-sensei - upnutý k Narutovi ,jako ke svému mladšímu bratrovi.A to ,že Iruka umí odpouštět a podívat se dovnitř osoby a ne jen na její povrch, prokazuje svou sílu.
Idate- nemá rád svou minulost a proto se snaží bojovat ,aby jeho budoucnost byla lepší.
Sai-nahradil místo Sasukeho, jak v týmu, tak i ve srážení Naruta k zemi, aby vstal a došel ještě výš.
A nakonec to zakončím něžným pohlavím.Jediná kunochi co nebrečí , ale něco udělá ,když je potřeba.

Narayanan Narakumi Eliah
Narayanan Narakumi Eliah

Female Poeet p?íspivku : 1
Age : 30
Najobľúbenejšie Anime : Naruto, Junjou romantica
Najobľúbenejšia postava z anime : Hyuuga Neji, Gaara
Registration date : 04. 01. 09

Návrat nahoru Goto down

Akú postavu milujete/máte radi? Empty Re: Akú postavu milujete/máte radi?

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru